Oferta

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy lub skorzystania z moich usług: 

Oferta dla firm:
  1. publikacja moich tekstów na Waszym portalu lub w Waszym czasopiśmie
  2. redagowanie poradników i/lub artykułów tematycznych na wyłączność
  3. konsulting i doradztwo w zakresie ZZL
  4. Możliwość umieszczenia bannera / artykułu sponsorowanego / utworzenia sekcji "PRACA", gdzie możliwe będzie umieszczenie Waszych ofert pracy.

Oferta dla kandydatów:
  1. doradztwo w zakresie poszukiwania pracy, prezentacji na rozmowach kwalifikacyjnych, wyboru ścieżki kariery, etc.
  2. dostosowanie i profesjonalizacja Curriculum Vitae, tak by w odpowiedni sposób eksponowało doświadczenie zawodowe i zalety kandydata
  3. doradztwo w zakresie poszukiwania pracy poprzez agencje doradztwa personalnego i efektywnych kontaktów z headhunterami (i nie tylko)
  4. gruntowna analiza przesłanych przez kandydata dokumentów aplikacyjnych wraz z zaleceniami ich ulepszenia
Aby udzielić Ci pomocy w w/w zakresie, potrzebuję najpierw zapoznać się z Twoim CV (lub co najmniej roboczą wersją dokumentu uwzględniającą przebieg Twojego zatrudnienia i edukacji). Dopiero wówczas będę w stanie dokonać analizy Twojej ścieżki zawodowej i to będzie też moment na zadanie dodatkowych pytań (np. dotyczących odbytych kursów, zdobytych uprawnień, umiejętności, etc.). Następnie na podstawie otrzymanych informacji, przygotuję dla Ciebie zamówione dokumenty.***

*** cennik wysyłam po otrzymaniu zapytania
*** termin realizacji usługi 3-5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty i uzyskania pełnych informacji niezbędnych do opracowania w/w dokumentów.

Zapraszam do kontaktu: KONTAKT

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz